O projektu kralovskypruvod.cz

O projektu kralovskypruvod.cz  - O projektu kralovskypruvod.cz

Vítáme milovníky historických akcí ve Středočeském kraji, Praze a okolí. Chcete se dozvědět více o tomto online magazínu? Pojďme si shrnout, jaké sekce a informace na našem webu najdete.

Zpravodaj o událostech spojených s historií

Česko má bohatou historii. Událo se toho opravdu spousty. Od různých bitev, přes dohody, míry až po významné světové události. To vše si můžeme připomínat pomocí různých historických průvodů, jarmarků, nebo rekonstrukcí historických bitev.

Máme pro vás neustále aktualizovaný seznam akcí, které nám pro vás posílají jak organizátoři těchto akcí, tak i čtenáři našeho online magazínu. Za což jim velmi děkujeme.

Zábava a akce na památkách a historických objektech

Toužíte po tom navštívit nějaký hrad či zámek, který je v soukromém vlastnictví a je běžně pro veřejnost nepřístupný? Ano, i pro vás máme řešení. Existují vybrané dny v roce, ve kterých dle domluvy otevírají i jindy zavřené historické objekty. Jedním z těchto dnů jsou například: Noc kostelů, Dny evropského dědictví a mnohé další.

Společně s těmito dny se v těchto otevřených historických objektech konají také doprovodné programy. Těšit se můžete na různé prohlídky, přednášky, ale také i na ohňové show, či rytířské turnaje.

Jsme čistě online magazín. Nemáme žádné tištěné vydání a naše příjmy fungují čistě na základě reklamy, která se vám na tomto webu zobrazuje.

Máte další dotazy? Neváhejte nás kontaktovat a obratem vám odpovíme.